Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Přirozená podpora testosteronu

  • výkonnost1
  • síla2
  • výdrž3
  • energie4
Proman balení Proman balení

*platíte pouze 49 Kč za poštovné a balné

Věděli jste, že hladina testosteronu klesá u všech mužů starších 30 let?

Klesající hladina testosteronu s věkem
Již od 30. roku života začíná hladina testosteronu u mužů postupně klesat.

Testosteron je hormon produkovaný varlaty, který pomáhá ve vývinu mužských rysů a dělá z nás muže.

Jak stárnete, přirozená hladina testosteronu ve Vašem těle klesá a tento proces začíná již ve 30 letech. Někteří muži ztrácejí s přibývajícími roky vitalitu a potýkají se se sníženou výkonností. Občas také pociťují méně energie, špatnou náladu a celkovou únavu. Pokud se chcete tomuto vyhnout, je velice důležité udržovat si hladinu testosteronu.

A jaká je Vaše hladina testosteronu?

Předcházejte negativním dopadům poklesu testosteronu ve Vašem těle!

ProMan Plus je potravinový doplněk obsahující ingredience, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si svou psychickou i fyzickou výkonnost a energii, máme pro Vás řešení!

Test hladiny testosteronu

Tento test představuje jednoduchý dotazník skládající se z 10 otázek, které Vám pomohou určit, jaká je vaše hladina testosteronu. Zodpovězením všech otázek získáte vaši přibližnou procentní hladinu testosteronu. Nízké procento nutně neznamená, že musíte navštívit lékaře, ale může být varovným signálem, že vaše hladina testosteronu se prudce snižuje.

{{$index+1}} / {{questions.length}}

VÝSLEDEK TESTU

Váš výsledek

Vaše přibližná hladina testosteronu


Doporučení

ProMan Plus

Jak hodnotí tento produkt naši zákazníci?

Mgr. Jiří Dohnal, Valašské Klobouky

„ProMan Plus mi po dva roky užívání přinesl spoustu skvělých benefitů v soukromém i společenském životě. Především po několika měsících výrazně ustoupila únava a pocit nedostatku energie.“


Hynek Pšenička, Nový Bydžov

„Proman odebírám již delší dobu – od února 2015. Zhruba po 3 měsících užívání se zlepšila má vytrvalost ve sportu a necítil jsem se tak unavený. Jsem spokojený a vřele doporučuji.“


Viktor Staněk, Zdíkov

„Hraji aktivně hokej a každoročně cítím méně energie. Kamarád mi doporučil ProMan plus, se kterým jsem velmi spokojen a po pravidelném užívání mě vrátil do hry nejen na ledu.“

Alexander Hemala představuje ProMan PLUS přípravek na zvýšení hladiny testosteronu

ProMan Plus - pro muže, kteří si chtějí užívat života
ProMan Plus

přirozená podpora testosteronu

ProMan Plus je vysoce kvalitní, přírodní produkt z Norska. Dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí pracuje v per­fektní součinnosti pro dosažení maximálního efektu. Podporují Vaši celkovou výkonnost, smyslnost a energii.

Zdokumentovaný účinek

Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů. ProMan Plus obsahuje klíčové látky, které přispívají k udržení normální hladiny testosteronu, energie, výkonnosti a výdrže (Evropský úřad pro bezpečnost potravin – EFSA).

Vysoká kvalita – vyrobeno v Norsku

ProMan Plus se vyrábí v Norsku v souladu s tzv. GMP standardy (zásady dobré výrobní praxe).

Naprosto bezpečné, zcela bez vedlejších účinků

ProMan Plus obsahuje 12 pečlivě zdokumentovaných složek pro podporu hladiny testosteronu, zvýšení Vaší energie, smyslnosti a výkonnosti.

Unikátní složení

ProMan Plus obsahuje vybrané přírodní látky a celou řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují doplňovat k udržení hladiny testosteronu.

Výkon, síla, energie
Únava

ProMan bojuje proti únavě

Chybí Vám dostatek energie?

Pociťujete podrážděnost, únavu nebo návaly horka? Pravděpodobnou příčinou je andropauza - mužský přechod způsobený klesající hladinou testosteronu v našem těle. Testosteron je steroidní mužský hormon zodpovědný za fyzické změny u nás mužů v pubertě. Právě díky testosteronu se prohlubuje tón hlasu, roste svalová hmota a houstnou vlasy.

“Pokles hladiny testosteronu začíná u mužů už okolo třicátého roku.”

Ročně se hladina testosteronu u mužů sníží až o jedno procento. Kolem čtyřicátého roku, kdy se hladina testosteronu sníží o 10 %, se začínají projevovat první příznaky, které se velmi podobají příznakům způsobeným menopauzou u žen. Jedná se například o podrážděnost, rozladěnost, vyčerpání, poruchy spánku nebo ztrátu svalové hmoty.

Snižování hladiny testosteronu ale kromě věku způsobují také vnější vlivy prostředí. Stres, rychlý životní styl, znečištěné životní prostředí nebo nedostatek spánku jsou faktory ovlivňující vaši duševní i fyzickou pohodu. Je prokázáno, že právě tyto vnější stresové faktory mohou vést k rychlejšímu snižování hladiny testosteronu.

ProMan Plus byl vyvinut pro muže, kteří si chtějí udržet svou mladistvou energii a mužskou sílu. Jeho účinek je dobře zdokumentován.

Sportovní výkon

Zlepšete svůj sportovní výkon

Ať už jste vrcholový sportovec nebo vám zbývá na sport méně času, než byste chtěli, zajisté vás vždy potěší, když překonáte sami sebe! Ne vždy ale přináší trénink takové výsledky, které bychom si představovali. I přes vynaložení značného úsilí je jen velmi těžké získat dobře vyrýsované svaly.

Velký vliv na Váš metabolismus, tvorbu svalů a fyzickou výkonnost má právě správná životospráva a s ní související hladina testosteronu v těle, která se neustále zmenšuje.

ProMan Plus byl vyvinut pro muže, kteří si chtějí udržet svou mladistvou energii a mužskou sílu. Pečlivě vybrané ingredience v ProMan Plus utvářejí tu pravou symbiózu a přispívají k udržení optimální hladinu testosteronu v těle. Ta je důležitá nejen pro dobrý stav metabolismu, potence a tvorbě svalové hmoty. Zvýšená smyslnost, vitalita a celková výkonnost těla jsou jen některé z výhod, které zažijete.

Vrcholná forma
“Účinek ProMan Plus je dobře zdokumentován!”

Získejte zpět svoji vrcholovou formu s ProMan Plus!

Nemyslete na to, co všechno již ve vyšším věku nemůžete dělat – myslete na to, co dělat můžete a užívejte si život jako dříve. Naší nejdůležitější zbraní proti stárnutí je udržení fyzické kondice. Fyzický trénink neznamená, že byste museli každý den “dřít” v posilovně. Stačí jen být tak aktivní, jak je jen možné – chodit do schodů, běhat s dětmi, chodit na procházky či jezdit na kole.

“Buďte stále mužem!”

Méně testosteronu v těle vede k pomalejšímu metabolismu a ztrátě svalové hmoty. Při pomalejším metabolismu a snížené fyzické aktivitě tělo přibývá na váze. Udržením hladiny testosteronu a fyzickou aktivitou si můžete udržet svůj dobrý fyzický stav. Užíváním ProMan Plus si udržíte hladinu testosteronu a můžete zůstat fit a při síle po celý život.

Zkušenosti s ProMan Plus

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se

Vyzkoušejte ProMan Plus ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám formulář

Je dobré myslet na to, co děláme pro své zdraví

Je dobré myslet na to, co děláme pro své zdraví

Martin Karvan, Zdíkov

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Filip Sviták, České Budějovice

Když je prevence, tak se i zdraví upevní

Když je prevence, tak se i zdraví upevní

Zdeněk Frnoch, Prachatice