Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Zvyšte hladinu svého testosteronu

 • výkonnost
 • síla
 • výdrž
 • energie
Proman balení Proman balení Doplněk stravy
* platíte pouze poštovné 49 Kč

Bojujte s nedostatkem testosteronu

Příznaky poklesu testosteronu

Testosteron je hormon produkovaný varlaty, který pomáhá ve vývinu mužských rysů a dělá z nás muže. Jak stárnete, přirozená hladina testosteronu ve Vašem těle klesá a tento proces začíná již ve 30 letech.

Někteří muži ztrácejí s přibývajícími roky vitalitu a potýkají se se sníženou výkonností. Občas také pociťují méně energie, špatnou náladu a celkovou únavu. Pokud se chcete tomuto vyhnout, je velice důležité udržovat si hladinu testosteronu.

Věděli jste, že…

Hladina testosteronu klesá u všech mužů starších 30 let? Úbytek testosteronu se projevuje postupně nedostatkem energie, špatnou náladou nebo celkovou únavou.

Zajímá Vás, jaká je Vaše hladina testosteronu?

Klesající hladina testosteronu s věkem
Již od 30. roku života začíná hladina testosteronu u mužů postupně klesat.

Předcházejte dopadům poklesu testosteronu!

ProMan Plus je potravinový doplněk obsahující přírodní ingredience, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si svou psychickou i fyzickou výkonnost a energii, máme pro Vás řešení!

Test hladiny testosteronu

Tento test představuje jednoduchý dotazník skládající se z 10 otázek, které Vám pomohou určit, jaká je vaše hladina testosteronu. Zodpovězením všech otázek získáte vaši přibližnou procentní hladinu testosteronu. Nízké procento nutně neznamená, že musíte navštívit lékaře, ale může být varovným signálem, že vaše hladina testosteronu se prudce snižuje.

{{$index+1}} / {{questions.length}}

VÝSLEDEK TESTU

Váš výsledek

Vaše přibližná hladina testosteronu


Doporučení

ProMan Plus

Jak hodnotí tento produkt naši zákazníci?

Mgr. Jiří Dohnal, Valašské Klobouky

„ProMan Plus mi po dva roky užívání přinesl spoustu skvělých benefitů v soukromém i společenském životě. Především po několika měsících výrazně ustoupila únava a pocit nedostatku energie.“


Hynek Pšenička, Nový Bydžov

„Proman odebírám již delší dobu – od února 2015. Zhruba po 3 měsících užívání se zlepšila má vytrvalost ve sportu a necítil jsem se tak unavený. Jsem spokojený a vřele doporučuji.“


Viktor Staněk, Zdíkov

„Hraji aktivně hokej a každoročně cítím méně energie. Kamarád mi doporučil ProMan plus, se kterým jsem velmi spokojen a po pravidelném užívání mě vrátil do hry nejen na ledu.“

ProMan Plus - pro muže, kteří si chtějí užívat života

Přirozená podpora testosteronu

ProMan Plus je vysoce kvalitní, přírodní produkt z Norska. Dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí pracuje v per­fektní součinnosti pro dosažení maximálního efektu. Zvyšují Vaši celkovou výkonnost, smyslnost a dodávají energii.

Zdokumentovaný účinek

Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů. ProMan Plus obsahuje klíčové látky, které přispívají k udržení normální hladiny testosteronu, energie, výkonnosti a výdrže (Evropský úřad pro bezpečnost potravin – EFSA).

Naprosto bezpečné, zcela bez vedlejších účinků

ProMan Plus se vyrábí v Norsku v souladu s tzv. GMP standardy (zásady dobré výrobní praxe). Obsahuje 12 pečlivě zdokumentovaných složek pro podporu hladiny testosteronu, zvýšení Vaší energie, smyslnosti a výkonnosti.

ProMan Plus

Unikátní složení

ProMan Plus obsahuje vybrané přírodní látky a celou řadu vitamínů a minerálů, které muži potřebují doplňovat k udržení hladiny testosteronu.

 • žen-šen

  Zdraví a vitalita. Užívaný v Číně už více než 4000 let pro podporu energie.
  Žen-šen podporuje vitalitu, dodává energii, působí proti únavě, pomáhá při slabosti, a vyčerpání. Podporuje fyzický a mentální stav i odolnost vůči stresu. Přispívá k přirozené obranyschopnosti, posiluje funkci imunitního systému. Podporuje krevní oběh, činnost mozku, příznivě ovlivňuje paměťové schopnosti, pomáhá při ztrátě koncentrace. Přispívá k udržování normální sexuální funkce.

 • Rozchodnice růžová

  Podporuje fyzickou i mentální výkonnost. Nazývaná též ženšenem severu.
  Rozchodnice usnadňuje adaptaci organismu na psychický stres i fyzické úsilí, povzbuzuje mentální aktivitu, stimuluje nervový systém, příznivě působí při únavě, poklesu výkonnosti a napětí ze stresu, blahodárně ovlivňuje spánek.

 • Damiana

  Chtíč, sexuální výdrž a vitalita, regulace hormonální vyváženosti.
  Damiana podporuje sexuální výkonnost, přispívá k regeneraci fyzických a mentálních sil, posiluje mentální i fyzickou odolnost. Přispívá k udržování normální tělesné hmotnosti snižováním apetitu a navozením pocitu sytosti.

 • Pískavice řecké seno

  Udržuje a podporuje kvalitní metabolismus a svalovou hmotu.
  Pískavice působí jako fyzické i mentální tonikum, pomáhá udržovat normální hladinu tuků (včetně cholesterolu) a cukru v krvi.

 • Vitamín B3

  Hormonální rovnováha

 • Vitamín B6

  Metabolismus a nervový systém

 • Vitamín B12

  Podpora energie a metabolismu

 • Vitamín D3

  Imunitní systém a síla

 • Hořčík

  Nejdůležitější minerál ve Vašem tělě. Podporuje Vaši svalovou hmotu.
  Hořčík podporuje práci svalů. Účinku je dosaženo při užití 60 mg denně.

 • Mořské peptidy

  Zdroj sodíku, zvyšuje bioaktivitu

 • Zinek

  Přispívá k normální funkci metabolismu, kognitivních funkcí, k udržení normální hladiny testosteronu a imunitního systému.
  Zinek pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Podílí se na normálním metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin.

 • Selen

  Selen podporuje činnost imunitního systému, normální tvorbu spermií a je nezbytný pro řádný metabolismus tuků.

Výkon, síla, energie

Zkušenosti s ProMan Plus

©2017 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte ProMan Plus ZDARMA*

Získejte své měsíční balení ZDARMA, *platíte pouze 49 Kč za poštovné a balné. Vše zašleme přímo na Vaši adresu, platíte až poté! Po měsíci dostanete automaticky výhodné dvouměsíční balení a poté stejné balení každý druhý měsíc. Další zásilky můžete kdykoliv, s okamžitou platností a bezplatně ukončit. Cena dvouměsíčního balení je 599 Kč.

Načítám objednávkový formulář

ProMan Plus
Zkušenost s Promanem

“Největší radost jsem udělal manželce.”

Martin K.

Zkušenost s Proman Plus

“Chci si svoji kondici udržet i nadále, proto sázím na ProMan”

Petr S.

ProMan Plus zákazník

“ProMan užívám několik měsíců a mohu jedině doporučit!”

Petr N.