Doplněk stravy

Unikátní ingredience jsou ten hlavní důvod, proč je pro Vás ProMan PLUS to nejlepší!

Ženšen pravý
Ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, a podporuje funkci imunitního systému.
Damiana
Damiana se také používá pro celkovou relaxaci organismu – přináší klid a pohodu, a uvolňuje napětí a stres.
Maca Peruánská
Neboli také řeřicha peruánská je bohatá na vlákninu, mastné kyseliny, vitamín C a železo.
Pískavice řecké seno
Už naši předkové využívali účinků Pískavice jakožto prostředku na zvýšení libida.
Vitamín B3
Vitamín B3 se v těle neukládá do dlouhodobých zásob. Při jeho doplňování proto myslete na pravidelnost. Vyšší potřebu niacinu mají lidé, kteří mají těžší fyzickou zátěž – ať už pracovní, nebo z důvodu zdravotních problémů či vysoké tělesné aktivity.
Vitamín B6
Vitamín B6 byste měli určitě doplňovat společně s hořčíkem. Pomáhá mu totiž ke správnému vstřebávání a podporuje jeho účinky. Pro naše svaly je to jednoznačně ta nejlepší kombinace!
Vitamín B12
Zvláštní pozornost by měli vitamínu B12 věnovat lidé, kteří se stravují vegansky. Má totiž pouze živočišné zdroje, nejvíc ho naleznete v mase, vnitřnostech a mléčných produktech. Pokud tedy dáváte přednost rostlinné stravě, vitamín B12 doporučujeme doplňovat formou doplňků stravy.
Vitamín D3
V našich zeměpisných šířkách má neuvěřitelných 99% populace nedostatek vitamínu D.
Hořčík
Neboli Magnesium je minerál, který přispívá k normální psychické činnosti a odolnosti.
Selen
Selen podporuje činnost imunitního systému a normální tvorbu spermií. Chrání buňky před oxidativním stresem.
Norská rybí moučka
Obsahuje mimo jiné vápník, fosfor a kolagen. Vše pro zdravý pohyb v jednom.
Zinek
Tento zázračný minerál chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení.

Ženšen je v Číně užívaný více jak 4 000 let pro podporu zdraví, energie a vitality. Působí proti únavě, pomáhá při slabosti, a vyčerpání. Podporuje fyzický a mentální stav i odolnost vůči stresu.

Zlepšuje i činnost mozku a paměťové schopnosti. Kromě svých blahodárných účinků na podporu energie přispívá k udržování normální sexuální funkce. Tento poklad východní medicíny prospěje i našemu zažívání a celkové vitalitě.

Je to rostlina, která roste v Jižní a Střední Americe. Zdejší obyvatelé na ni nedají dopustit, protože její listy se používají jako afrodiziakum. Zvyšuje sexuální výkonnost a v mužích probouzí chtíč a chuť na sex. Kromě zlepšení milostných prožitků však také pečuje o mužské pohlavní ústrojí a močové cesty.

Damiana také přispívá k udržování normální tělesné hmotnosti tím, že snižuje chuť k jídlu a navozuje pocit sytosti. Ačkoli ji mohou užívat obě pohlaví, lepší účinky se dostavují více u mužů.

Neboli také řeřicha peruánská je kořen pěstovaný již přes 2 000 let a pochází ze středních And. Někdy je také nazývána "peruánským ženšenem" nebo "viagrou starých Inků".

Maca roste v nadmořské výšce více než 4 000 m a je bohatá na vlákninu, mastné kyseliny, vitamín C a železo. Podporuje sexualitu, plodnost, vitalitu a vytrvalost. Přispívá také k fyzickému a duševnímu zdraví.

Tato středomořská bylina byla oblíbená už ve starém Egyptě. Jednak proto, že podporuje trávení – posiluje žaludek a činnost střev. Také pomáhá udržovat normální hladinu tuků (včetně cholesterolu) a cukru v krvi. Kromě toho je Pískavice bohatá na minerály a vitamíny, jako je železo, vápník, zinek a draslík.

Pro své aroma se hojně přidává do kořenících směsí, a je významnou součástí středozemní a východní kuchyně.

Známý také jako Niacin, pomáhá při tvorbě energie v buňkách našeho těla a ovlivňuje metabolismus tuků, bílkovin a cukrů. Jednoduše řečeno, pomáhá přeměňovat jídlo na energii.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a pomáhá snižovat míru vyčerpání a únavy.

Známý také jako kobalamin, je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a její vývoj. S tím souvisí také jeho příznivý vliv na naši psychiku a duševní pohodu. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, což je zásadní pro zdravé kosti, svaly a zuby. Vedle toho pomáhá udržet normální hladinu vápníku v krvi.

Hořčík se také podílí na udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů – zde je jeho největší zásobárna. Jeho nedostatek se tedy může projevovat podrážděností, pocitem vyčerpanosti, a nervozitou, ale i špatným stavem pohybového aparátu.

Protože hořčík přináší uvolnění, oceníme jeho účinky nejen když jsme přetažení, ale i ve chvílích, kdy nás trápí křeče. Udržuje ve správném chodu i náš oběhový systém – díky němu se naše tělo dobře prokrvuje, a proto i dobře funguje.

Selen je minerál, který nás chrání jako antioxidant před škodlivými volnými radikály a podporuje imunitu. U mužů přispívá k tvorbě spermií a správné funkci pohlavního ústrojí.

Vedle toho je velice významný pro štítnou žlázu. A protože selen váže těžké kovy, hraje nezanedbatelnou roli u kuřáků a osob žijících ve velkých městech a ve znečištěném prostředí.

Je důležitá pro zdravé kosti, svaly a zuby díky tomu, že je velice bohatá a kvalitní vápník a fosfor. Ty jsou v rybí kostní moučce ve své nejvyužitelnější podobě. Kostní moučka obsahuje i kolagen. Ten si naše tělo přirozeně produkuje, ovšem s věkem jeho tvorba klesá, ačkoli spotřeba stoupá.

Kolagen je stavební jednotnou všech součástí pohybového aparátu. Zejména kloubní chrupavky kvůli úbytku kolagenu ztrácejí s věkem svou pružnost a odolnost. Výživu pro naše kosti a klouby bychom si měli začít dopřávat už po 30. roce, kdy se začíná projevovat první opotřebení.

Zinek pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, a tím přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Co se stravy týče, podílí se na metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků a mastných kyselin.

Zinek také přispívá k normální funkci imunitního systému – chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení. Řadíme ho tedy mezi nejvýznamnější antioxidanty. Nelze nepoznamenat také významný vliv zinku na zdraví prostaty. Pro mužské zdraví je zinek jedním z nejdůležitějších minerálů.

,,Limity existují pouze v naší mysli“

Jakýkoli sport v přírodě je pro mě perfektní relax. Potřebuji ale také pracovat na pořádné fyzičce, aby moje tělo zvládlo ten nápor, a já se mohl spolehnout na své vlastní síly. K tomu mi pomáhá produkt ProMan PLUS.

Michal Krysta, český reprezentant v extrémních závodech číst více
Michal Krysta

9 z 10 mužů doporučuje ProMan PLUS ostatním. Tady jsou jejich příběhy:

Složení ProMan PLUS

Složení 1 kapsle:
 • hořčík (oxid hořečnatý) 187,5 mg (50 % RHP*)
 • pískavice řecké seno semeno, extrakt 100 mg
 • řeřicha peruánská (maca) mletý kořen, 75 mg
 • pantala rozkladitá damiana list, extrakt 50 mg
 • norský rybí protein 27 mg
 • niacin (nikotinamid–vitamin B3) 16 mg (100 % RHP)
 • všehoj ženšenový ženšen kořen, extrakt 15 mg (v tom 1,2 mg ginsenosidů)
 • stabilizátor fosforečnan vápenatý
 • zinek (oxid zinečnatý) 10 mg (100 % RHP)
 • vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 2 mg (142 % RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý,
 • selen (seleničitan sodný) 55 µg (100 % RHP)
 • vitamin D3 (cholekalciferol) 5 µg (100 % RHP)
 • vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 % RHP)
Obal kapsle: želatina, barvivo: oxid železitý.
*RHP = referenční hodnota příjmu
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Upozornění:
 • Není určeno dětem.
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 • Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.
 • Vyrobeno podle farmaceutického standardu GMP (správná výrobní praxe).
 • Výrobce: Pharmatech AS, Norsko pro NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o.
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se

Vyzkoušejte ProMan PLUS ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč, nic víc. Vaše zkušební balení obdržíte rovnou do vaší schránky.

Načítám formulář

Ideální složení pro muže mého věku

Ideální složení pro muže mého věku

František Obešlo, Ohaře

V kombinaci s vitamínem C tomu říkám „životabudič“

V kombinaci s vitamínem C tomu říkám „životabudič“

František Hamrník, Kolín

Dnes už je to více jak 5 let, co beru ProMan+

Dnes už je to více jak 5 let, co beru ProMan+

Martin Moldan, Kolín