Doplněk stravy

Chyběla mi životní energie, tak jsem začal hledat řešení

Mgr. Jiří Dohnal, Valašské Klobouky

Chyběla mi životní energie, tak jsem začal hledat řešení

Jako celoživotní milovník sportu, což jsem završil svou kariérou učitele tělocviku, jsem najednou pociťoval pokles životní energie.

Našel jsem ProMan, přípravek na celkové povzbuzení.

Hledal jsem něco, čím bych nadobro překonal únavu, která mě pohlcovala, a to včetně nepříjemných pocitů. Nechtěl jsem s tím chodit k lékaři, protože jsem věděl, že se neděje nic nenormálního, prostě jen přicházejí roky. Věděl jsem tedy jedno, že hledám potravinový doplněk, žádné léky. A povedlo se, našel jsem ProMan. Rozhodl jsem se pro něj, protože jako jediný produkt byl nabízen ve dvouměsíčním zkušebním balení zdarma. Když tohle někdo udělá, tak asi proto, že tomu produktu věří, tak jsem začal taky.

„Po měsíčním balení jsem přišel na jedno, už nikdy nemíním s ProMan(em) přestat.“

Cítil jsem na sobě změnu opravdu hned po měsíci. Proto jsem se rozhodl pokračovat. Dneska beru ProMan už pět let a je to opravdu znát. Neznám už únavu, když přicházím domů z práce. Vnímám ten pozitivní vliv, cítím se mnohem lépe. Navíc se mi líbí ta univerzálnost produktu, který navíc nemusím brát třikrát denně, ale jen jednu kapsli denně.

Jsem opravdu spokojený s tím, jak na tom teď jsem. Jsem sportovně pořád hodně aktivní. Věřím, že možná právě i díky ProMan(u). Nejsem už tak zapálený sportovec, ale pořád si dopřávám běh, koloběžku, běžkové lyže, přes zimu vesluji na trenažéru a přes léto si užívám veškeré aktivity spojené s přírodou. Takže i turistiku. A jsem vděčný, že si mohu dopřát tolik pohybu, na který mám energii.

ProMan PLUS balení

ProMan PLUS

Přirozená podpora testosteronu
Vyzkoušejte zdarma*

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se