Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Doplněk stravy

Unikátní ingredience jsou ten hlavní důvod, proč je pro Vás ProMan Plus to nejlepší!

Ženšen pravý
Ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, a posiluje funkci imunitního systému.
Damiana
Damiana se také používá pro celkovou relaxaci organismu – přináší klid a pohodu, a uvolňuje napětí a stres.
Rozchodnice růžová
V dávných dobách byla známá také jako Rostlina dlouhověkosti.
Pískavice řecké seno
Už naši předkové využívali účinků Pískavice jakožto prostředku na zvýšení libida.
Vitamín B3
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín B6
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín B12
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín D3
V našich zeměpisných šířkách má neuvěřitelných 99% populace nedostatek vitamínu D.
Hořčík
Neboli Magnesium je minerál, který přispívá k normální psychické činnosti a odolnosti.
Selen
Selen podporuje činnost imunitního systému a normální tvorbu spermií. Chrání buňky před oxidativním stresem.
Norská rybí moučka
Obsahuje mimo jiné vápník, fosfor a kolagen. Vše pro zdravý pohyb v jednom.
Zinek
Tento zázračný minerál chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení.

Ženšen je v Číně užívaný více jak 4 000 let pro podporu zdraví, energie a vitality. Působí proti únavě, pomáhá při slabosti, a vyčerpání. Podporuje fyzický a mentální stav i odolnost vůči stresu.

Zlepšuje i činnost mozku a paměťové schopnosti. Kromě svých blahodárných účinků na podporu energie přispívá k udržování normální sexuální funkce. Tento poklad východní medicíny prospěje i našemu zažívání a celkové vitalitě.

Je to rostlina, která roste v Jižní a Střední Americe. Zdejší obyvatelé na ni nedají dopustit, protože její listy se používají jako afrodiziakum. Zvyšuje sexuální výkonnost a v mužích probouzí chtíč a chuť na sex. Kromě zlepšení milostných prožitků však také pečuje o mužské pohlavní ústrojí a močové cesty.

Damiana také přispívá k udržování normální tělesné hmotnosti tím, že snižuje chuť k jídlu a navozuje pocit sytosti. Ačkoli ji mohou užívat obě pohlaví, lepší účinky se dostavují více u mužů.

Rozchodnice usnadňuje adaptaci organismu na psychický stres i fyzický výkon, povzbuzuje mentální aktivitu, stimuluje nervový systém, a příznivě působí proti únavě.

Bylinka, která dříve rostla i na našem území, ale pro své léčivé účinky byla natolik oblíbená, že ji lidé téměř všude vysbírali. Dokáže zlepšit kvalitu spánku a navodit pocit duševního klidu. Ačkoli neobsahuje žádný kofein, pyšní se povzbuzujícími účinky, podobně jako káva. Prospívá také našemu trávení – regeneruje totiž jaterní buňky.

Tato středomořská bylina byla oblíbená už ve starém Egyptě. Jednak proto, že podporuje trávení – posiluje žaludek a činnost střev. Také pomáhá udržovat normální hladinu tuků (včetně cholesterolu) a cukru v krvi. Kromě toho je Pískavice bohatá na minerály a vitamíny, jako je železo, vápník, zinek a draslík.

Pro své aroma se hojně přidává do kořenících směsí, a je významnou součástí středozemní a východní kuchyně.

Známý také jako Niacin, pomáhá při tvorbě energie v buňkách našeho těla a ovlivňuje metabolismus tuků, bílkovin a cukrů. Jednoduše řečeno, pomáhá přeměňovat jídlo na energii.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a snižuje míru vyčerpání a únavy. Proto k normální funkci imunitního systému.

Známý také jako kobalamin, je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a její vývoj. S tím souvisí také jeho příznivý vliv na naši psychiku a duševní pohodu. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, což je zásadní pro zdravé kosti, svaly a zuby. Vedle toho pomáhá udržet normální hladinu vápníku v krvi.

Hořčík se také podílí na udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů – zde je jeho největší zásobárna. Jeho nedostatek se tedy může projevovat podrážděností, pocitem vyčerpanosti, a nervozitou, ale i špatným stavem pohybového aparátu.

Protože hořčík přináší uvolnění, oceníme jeho účinky nejen když jsme přetažení, ale i ve chvílích, kdy nás trápí křeče. Udržuje ve správném chodu i náš oběhový systém – díky němu se naše tělo dobře prokrvuje, a proto i dobře funguje.

Selen je minerál, který nás chrání jako antioxidant před škodlivými volnými radikály a posiluje imunitu. U mužů přispívá k tvorbě spermií a správné funkci pohlavního ústrojí.

Vedle toho je velice významný pro štítnou žlázu. A protože selen váže těžké kovy, hraje nezanedbatelnou roli u kuřáků a osob žijících ve velkých městech a ve znečištěném prostředí.

Je důležitá pro zdravé kosti, svaly a zuby díky tomu, že je velice bohatá a kvalitní vápník a fosfor. Ty jsou v rybí kostní moučce ve své nejvyužitelnější podobě. Kostní moučka obsahuje i kolagen. Ten si naše tělo přirozeně produkuje, ovšem s věkem jeho tvorba klesá, ačkoli spotřeba stoupá.

Kolagen je stavební jednotnou všech součástí pohybového aparátu. Zejména kloubní chrupavky kvůli úbytku kolagenu ztrácejí s věkem svou pružnost a odolnost. Výživu pro naše kosti a klouby bychom si měli začít dopřávat už po 30. roce, kdy se začíná projevovat první opotřebení.

Zinek pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, a tím přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Co se stravy týče, podílí se na metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků a mastných kyselin.

Zinek také přispívá k normální funkci imunitního systému – chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení. Řadíme ho tedy mezi nejvýznamnější antioxidanty. Nelze nepoznamenat také významný vliv zinku na zdraví prostaty. Pro mužské zdraví je zinek jedním z nejdůležitějších minerálů.

,,Limity existují pouze v naší mysli“

Jakýkoli sport v přírodě je pro mě perfektní relax. Potřebuji ale také pracovat na pořádné fyzičce, aby moje tělo zvládlo ten nápor, a já se mohl spolehnout na své vlastní síly. K tomu mi pomáhá produkt ProMan Plus.

Michal Krysta, český reprezentant v extrémních závodech číst více
Michal Krysta

9 z 10 mužů doporučuje Proman Plus ostatním, tady jsou jejich příběhy:

©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se

Vyzkoušejte ProMan Plus ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč, nic víc. Vaše zkušební balení obdržíte rovnou do vaší schránky.

Načítám formulář

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Filip Sviták, České Budějovice

Chyběla mi životní energie, tak jsem začal hledat řešení

Chyběla mi životní energie, tak jsem začal hledat řešení

Mgr. Jiří Dohnal, Valašské Klobouky

NaturaMed se vyplatí ve všech směrech!

NaturaMed se vyplatí ve všech směrech!

Oleksandr Hlazachev, Kladno